A zenész elmondta véleményét a Fidesz vereségéről, a DPK-rendezvényeken fellépő előadókról és arról is, hogy mekkora sikert vár a Csurran, cseppen folytatásától.
Elmondta, hogy olyan országot akarnak, ahol a polgárok „szabadon élhetnek, szervezkedhetnek, újságokat adhatnak ki, és azt tehetik, amit akarnak, bármiféle ideológiai korlátozás és ellenőrzés nélkül”.
Abban a formában, ahogy megismertük a Fideszt, Orbán Viktor egyszemélyi irányításával, függőségi rendszerével, az véget ért – mondta a legfrissebb Törökülésben az elemző.
Bár a bukott győri Fidesz-jelölt, a leköszönő kormánypárt lemondott helyi frakcióvezetője is megszavazta Pintér Bence javaslatát, a többi fideszes képviselő – egy tartózkodó kivételével – nemmel voksolt.