bkv
Kedves BKV Figyelő! Mostanában gyakran olvasom ezt a blogot, hasznosnak és jópofának találom. Van, mikor egyetértek a beküldővel, van, amikor
2008. 02. 15. 13:28
Tisztelt BKV Zrt., Tisztelt Ügyfélszolgálat! Rendszeres ügyfelükként az alábbi történettel, illetve az utána megfogalmazott kérdésekkel
2008. 02. 15. 09:46
Kétszer olvastam el, mire rájöttem mire gondolnak. Ez nem kötekedés, csak kíváncsi lennék, miért ennyire félreérthető a szöveg
2008. 02. 14. 13:57
Kedves BKV Figyelő! A mai napon (2008-02-13) délután 13:35 körül utaztam a 14-es autóbuszon a Baross Gábor telep felé. Az új Localo busz egész úton
2008. 02. 14. 09:49
Több százmilliós rézkérdések Az elmúlt időszakban több alkalommal is maffiamódszerekkel tulajdonítottak el értékes, rézből készült légkábeleket a
2008. 02. 13. 22:00
Kedves BKV figyelő! Tegnap a trolin hazafelé tartva a képen látható idős úr leült kettővel előttem. Az ablakon lévő tag-et megsimította (gondolom,
2008. 02. 13. 10:39
Sziasztok! Az alábbi botrányos eset pénteken, azaz február 8-án történt meg. 7-es busz, Szent Gellért tér, 9:42 perc. Egy kerekesszékes idősebb
2008. 02. 12. 10:44
Antal Attila maga mellett kampányol: Ha nem indul el a videó, kattints ide! Regőczi Miklós a botrányról: Ha nem indul el a videó, kattints ide
2008. 02. 11. 15:19
Kedves BKV-figyelő! Napi rendszerességgel utazom a VT-Transman (a BKV Zrt. alvállalkozója) által üzemeltetett vonalakon, ahol új Localo buszok járnak
2008. 02. 11. 13:55
Üdv! Tegnap (2008.02.08 15 óra 58perc) Csepelen történt Kossuth Lajos utcába (Karácsony Sándor utca és a Szent Imre tér között). Amikor is a
2008. 02. 11. 10:25
Visszavonta a 84 db használt genfi buszokról szóló ajánlatát az Alfa Busz Kft., miután bebizonyosodott, Antal Attila BKV-vezér fia a cégnél
2008. 02. 10. 20:24
Bizton sokan látták már, de nekem nagyon tetszik. Megér egy külön postot
2008. 02. 10. 19:38
A BKV és az utas közötti levelezés eddig sem a gyorsaságáról volt híres. A napokban a BKV sajtóosztálya felszólította a BKV Figyelő szerkesztőit,
2008. 02. 10. 10:37
Egyik személyes ismerősöm jelezte egyszer, hogy a körúti villamosokon egy nagy szakállas ember „rémisztgeti” az utasokat, előszeretetten taperolja a
2008. 02. 09. 09:12
Egy hónappal később döntenek arról, megvásárolja-e a drágának tűnő genfi Volvókat az Alfa Busztól. Az ok nem a buszbotrány: még fedezete sincs a kb
2008. 02. 08. 23:26
Grupitól kaptuk az alábbi sorokat 10:30 magasságában: Most telefonált be egy utas, hogy a 4-es villamos vonalán egy fiatalember fegyvert vett elő.
2008. 02. 08. 13:52
Kedves Szerkesztőség! Jónak találom a BKV-blogot, sokszor olvasok rajta meghökkentő dolgokat. Egy érdekes jelenségre figyeltem fel az utóbbi
2008. 02. 08. 10:09
A hétfői Bors örvendeztetett meg bennünket rögtön a hatodik oldalon az alábbi szívmelengető cikkel. Még egy fotóért és egy kis olvasnivalóért
2008. 02. 07. 13:13
Hellóka! Mai nap (II. 06) éppen az egyetemre igyekeztünk a többiekkel, és mint mindig, vártuk, hogy megérkezzen az Astoriára a 149 V járat.
2008. 02. 07. 09:33
Az új csuklós Volvo busz 70 millióba kerül, a BKV mégis 48 millióért akar 6-7 éves buszokat venni. A tenderen egyetlen versenyző verseng a
2008. 02. 06. 22:48
Tisztelt BKV Figyelő, és tisztelt blogolók! Ritkán szoktam billentyűzetet ragadni, hogy megosszam gondolataim a közzel, most azonban úgy érzem, mind
2008. 02. 06. 14:01
Sziasztok, a mellékelt képet a 7-es buszon sikerül készíteni. A jelenséget normál üzem közben, átszállási lehetőségek és járatszám/pontos idő
2008. 02. 06. 09:58