Szórakozás

Két évig titkolta kapcsolatát Vásáry André

Az RTL Klub felfedezettje csak most vallotta be, hogy már több mint két éve párkapcsolatban él.

A Csillag születik talán legkülönlegesebb felfedezettje csak ritkán beszél magánéletéről, párkapcsolatáról pedig szinte sosem ejtett még szót. Most azonban megtörte a csendet: a Fókuszban őszintén mesélt szerelméről, akivel már két és fél éve él boldog párkapcsolatban.

„Nagyon szerencsés vagyok, mert van kivel megosztanom az örömeimet és a bánatomat is. Immár két és fél éve párkapcsolatban élek” – mondta a riporternek Vásáry André, aki úgy véli, a kiegyensúlyozott szerelmi élete mellett a jógázásnak köszönheti sikereit.


Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik