Az elmúlt években ugyan a filmes karrierjére összpontosított, ez a kis kihagyás azonban meg sem látszott tegnapi produkcióján. Timberlake a filmvilágba is odatette magát keményen, és bár nem lett Oscar díjas színész, (amit amúgy sem osztogatnak csak úgy, lásd Ben Affleck esete a legjobb rendezőnek járó díjjal), azonban letette a névjegyét azzal, hogy olyan neves filmekben játszott főszerepet, mint a Barátság extrákkal, a Lopott idő vagy az Alpha Dog. Zenei szinten is eléggé a toppon mozog a fiú, hisz elég, ha csak olyan slágereket említünk, mint a Cry Me A River vagy a What Goes. Szombati fellépésével kicsit leporolta a régi zenei dolgait, az estét a Like I Love You című számával kezdte meg, de azt sem a megszokott módon, hanem akusztikus gitárkísérettel. Ezzel az estével, a színpadi produkcióval vezette fel legújabb albumát, villantott pár Frank Sinatrás mozdulatot, ami már szinte alapból dukált az új designhoz, a frakk és csokornyakkendő kombinációhoz. Az est további fényét Jay Z-vel közös Suit & Tie című szerzeményük előadásával sikerült bearanyozni.
5 év kihagyás után újra színpadra állt az egykor még N Sync fiúcsapatot erősítő Justin Timberlake. A filmes karrier azonban nem koptatta meg zenész tehetségét, ahogy ezt a koncerten is látni lehetett.
Ajánlott videó
TÉVÉMŰSOROK
A Konyhafőnök The Voice Házasodna a gazda X-Faktor Money or Love Város vs Vidék Tehetség első látásra Sztárban Sztár Leszek! Farm VIP Dancing with the Stars Hal a tortán Celeb vagyok, ments ki innen! Séfek séfe Szerencsekerék Konyhafőnök VIP Troll a konyhában Párharc Hazatalálsz The Voice Tippelj és vidd el Celebrandi Ütős ötös Love Island Gyertek át! Power of Love Mutasd a hangod! Az Árulók – Gyilkosság a kastélyban Éden Hotel Sztárbox LEGO Masters Kincsvadászok Az ugrás Házasság első látásra Next Top Model Hungary Zsákbamacska The Floor - Csak egy maradhat A Kísértés Legyen Ön is milliomos! Kalandra fal! Sztárban sztár All Stars Cápák között A Nagy Duett Nyerő Páros A Nagy Ő Sztárbox 2025 Sztárban Sztár All Stars 2025 X-Faktor 2025 Ázsia Expressz 2025 Kész Átverés Cápák között
- 00:00 Merj váltani! - Öt dolog, amit nem tudtál a bankváltásról
- 21:56 Nem jött össze a történelmi siker, kikapott a magyar pólóválogatott Szerbiától
- 21:48 Kéthétnyi összecsapás után megállapodott a szíriai elnök az ország negyedét uralmuk alatt tartó kurdokkal
- 21:45 Blikk: Téves információ terjed az eltűnt Egressy Mátyással kapcsolatban, az édesapja is nyilatkozott
- 21:06 A nap legfontosabb hírei - 2026. 01. 18.
- 20:39 Lázadás után megrohamozott egy börtönt a guatemalai rendőrség
- 20:37 Osztálytársai is bekapcsolódtak a 18 éves Egressy Mátyás felkutatásába
- 20:14 Bartucz a végén megbabonázta az olaszokat, nyert és már középdöntős a kéziválogatott
- 20:02 „Az autista Barbie és köztem első ránézésre elég kevés a hasonlóság, mégis reprezentál engem”
- 19:49 Több mint 40 milliós állami pénzt kapott a fideszes Radics Béla sehol sem elérhető alapítványa
- 19:47 Szeged díszpolgára lesz Krasznahorkai László
- 19:10 Itt vannak a hatoslottó e heti nyerőszámai
- 19:07 Amerikai cég is gyártott írógépet a náci Németországnak, az SS-logót is le lehetett írni vele
- 19:03 Magánéleti okok miatt három meccs után távozik az NB I-es kézicsapat légiósa
- 18:45 Edzésen bukott hatalmasat a magyar gyorskoris, műtik és lemarad az olimpiáról
- 18:23 Rablás Körmenden: a pénztáros, majd a támadó is elmenekült
- 16:22 Közös nyilatkozatot adott ki Grönlandról nyolc nagy európai ország
- 10:57 Dobrev Klára mentelmi jogának felfüggesztését kezdeményezték
- 14:51 Háfra Noémi október óta nem játszott, klubja helyzetjelentést adott most róla
- 13:59 „Ezt nem lehet összekeverni a home office-ból levezényelt húslevesfőzéssel”
- 15:21 Kapitány István: A kormány sorozatos hibái lefele tartó spirálba taszították az országot
- 15:43 Egyre kacifántosabb Presser Gábor 53 év késéssel megkapott LGT-s aranylemezének története
- 11:56 Partnerségre lép a Tiszával Szolnok óellenzéki polgármestere
- 19:03 Magánéleti okok miatt három meccs után távozik az NB I-es kézicsapat légiósa
- 14:37 Január 30-án vesznek végső búcsút Dudás Mikitől
