Szórakozás

Két évig koporsóba zártak egy férfit büntetésként

Egy 72 éves férfi két évig volt kénytelen koporsóban élni, családja ugyanis így büntette, amiért nem volt hajlandó rájuk hagyományozni a farmját.

Az Indiában élő Rajan Killaker rokonai minden nap egyszer emelték fel a kulcsra zárt koporsó födelét, hogy enni adjanak az öregnek. A szűk ládát kilyugatták, hogy a rakoncátlan férfi levegőhöz jusson.

A család azután zárta koporsóba az idős férfit, hogy az megtagadta, hogy rájuk írassa a 100 ezer fontot érő gazdaságát. A helyi rendőrség nyolc családtagot tartóztatott le, akik elismerték, hogy megkínozták a nagybácsit.

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik