Forma-1
SINGAPORE - SEPTEMBER 15: Lewis Hamilton of Great Britain driving the (44) Mercedes AMG Petronas F1 Team Mercedes WO9 on track during qualifying for the Formula One Grand Prix of Singapore at Marina Bay Street Circuit on September 15, 2018 in Singapore.  (Photo by Lars Baron/Getty Images)

Lewis Hamilton megállíthatatlan, ő indul a pole-ból Szingapúrban

2018. 09. 15. 16:10

Pályafutása 79. időmérő-edzését nyerte a négyszeres világbajnok, a 2018-as tabellát is vezető címvédő, Lewis Hamilton Szingapúrban. Második helyen a Red Bull holland pilótája, Max Verstappen, a harmadikon pedig a Hamiltonhoz hasonlóan négyszeres világbajnok Sebastian Vettel ért célba.

Az időmérőn fej-fej mellett haladt a Mercedes és a Ferrari, ám a Q3-ban a brit klasszis hatalmasat robbantott, onnantól kezdve esélye sem volt, hogy ne ő nyerjen.

A Szingapúri Nagydíj vasárnap 15.10-kor kezdődik, a futamot a 24.hu-n is követheti.