Az uruguayiak elleni 1-0-ra megnyert vb-meccsen olyan szerencsétlenül esett el egy ütközés után a csereként beállt Yeremy Pino, hogy megsérült a kulcscsontja. A csapatnál az a félelem, hogy eltörhetett a csont, ami azt jelentené, hogy a támadó nem játszhat már a tornán.

Pontosabbat majd csak a tesztek után tudunk. Nagyon szenved, óriási, hősies volt az erőfeszítése, hogy végigjátssza a meccset. Nagyon hálás vagyok neki, a csapattársai pedig még inkább
– mondta a találkozó után Luis de la Fuente, a spanyolok szövetségi kapitánya a Marcának.
A 23 éves Pino az első csoportmeccset még kihagyta, a szaúdiak és az uruguayiak ellen azonban pályára lépett csereként. A kiválása elég érzékenyen érintheti De la Fuente rotációs terveit a támadósorban.
