Foci foci vb 2026

„Mutassatok egy kis tiszteletet!” – az egyik csoportmeccs nem ért véget a hármas sípszóval a vébén

Hwang Ibom a Dél-Afrika elleni mérkőzésen.
Michael Regan - FIFA/FIFA via Getty Images
Hwang Ibom a Dél-Afrika elleni mérkőzésen.
Hwang Ibom a Dél-Afrika elleni mérkőzésen.
Michael Regan - FIFA/FIFA via Getty Images
Hwang Ibom a Dél-Afrika elleni mérkőzésen.
Hwang Inbom majdnem nagy balhéba keveredett a Dél-Afrika ellen 1-0-ra elveszített mérkőzést követően.

A koreai középpályás éppen a vegyeszónában adott interjút az őt faggató újságíróknak, amikor az ellenfél játékosai nagy éneklésbe kezdtek. Beszámolók szerint a FIFA egyik munkatársa gyorsan kapcsolt és azonnal kiterelte a focistákat a zónából. Hwang Inbom azért így is dühösen rájuk szólt:

Mutassatok egy kis tiszteletet!

Mivel pontos felvétel nem készült az esetről, nem lehet tudni, hogy a fenti megszólalás trágár, vagy ártalmatlan verziója hangzott el, de az biztos, hogy a koreai kész volt belemenni a balhéba.

Nem csoda, hogy a Feyenoord játékosa feszült volt, mert Dél-Korea három ponttal és mínusz egyes gólkülönbséggel várhatja, hogy beférhet-e a legjobb nyolc csoportharmadik közé, vagy indulhat haza a világbajnokságról.

Kapcsolódó
Hong Mjongbo, a dél-koreai válogatott szövetségi kapitánya.
„Ételmérgezés?” – nem kímélte a sajtó a koreai kapitányt a pocsék meccs után
Komoly árat fizethet a Dél-Afrikától elszenvedett vereség miatt a koreai csapat.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik