Foci

Hosszabbított Dzsudzsák Balázzsal a Debrecen

Szécsi Márknak és Dzsudzsák Balázs.
Vajda János / MTI
Szécsi Márknak és Dzsudzsák Balázs.
Szécsi Márknak és Dzsudzsák Balázs.
Vajda János / MTI
Szécsi Márknak és Dzsudzsák Balázs.
A debreceni labdarúgócsapat bejelentette, hogy Dzsudzsák Balázs szerződést hosszabbított.

A 109-szeres válogatott csapatkapitány már májusban elárulta, hogy csak formalitás kérdése a hosszabbítás, mert a közös folytatás a célja mindkét félnek. Szerdán sor került a hivatalos bejelentésre is, Dzsudzsák egy szezonra hosszabbította meg a szerződését.

Dzsudzsák Balázs 34 tétmérkőzésen játszott az NB I legutóbbi kiírásában, ezeken hét gól és öt gólpassz volt a mérlege. A Debrecen negyedik helyen zárt, így a következő szezonban elindulhatnak a Konferencia Liga selejtezőjében, amelyben három párharcot kell nyerniük a főtáblára kerüléshez. A DVSC július 23-án és 30-án, a második fordulóban kezdi majd a selejtezőket, Dzsudzsákkal a soraiban.

Kapcsolódó
Markgráf Ákos (j) a Magyarország - Kazahsztán barátságos mérkõzésen.
Marco Rossi újoncára is lecsapott az Újpest
Szappanos Péter után újabb játékost hozott Felcsútról Dárdai Pál.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik