Gareth Bale hetekig kidőlt a Real Madridból

A Real Madrid a héten botlott a spanyol bajnokságban, csak 2-2-őt játszott a csapat a Villarreal vendégeként. Az első félidőben ráadásul le kellett cserélni Gareth Bale-t, akiről azt írtuk, ő a világ legszerencsétlenebb játékosa.

A világ legszerencsétlenebb futballistája Gareth Bale
A Real Madrid szélsője a Villareal elleni csütörtöki bajnokin a 38. percben kapott a lábához. Némi túlzással annyit sérült, mint az egész csapat együttvéve.

A madridi As arról ír, hogy combsérülés miatt 2-4 hétig nem léphet pályára a 29 éves játékos.

Így alsó hangon is kihagyna két bajnokit a Real Sociedad és a Betis ellen, valamint a Leganés elleni kupapárharc mindkét mérkőzését.

A Tottenham Hotspurtől 2013-ban világrekordot jelentő 100 millió euróért érkezett játékost a jelenlegi idényben sok bírálat érte amiatt, hogy nem tudta betölteni a támadósorban a Juventusba igazolt Cristiano Ronaldo helyét, és 15 bajnokin csak négy gólt szerzett. Ha minden sorozatot nézünk, akkor is 23 meccsen tíz találat a mérlege – mellé van öt gólpassza.

Nyitókép: Erwin Spek/Soccrates/Getty Images