Hat gól, két piros, 96. perces egyenlítés a Serie A-ban

A Fiorentina úgy játszott 3-3-as döntetlent a Sassuolo otthonában az olasz labdarúgó-bajnokság 15. fordulójának vasárnapi játéknapján, hogy egyenlítő találatát a 96. percben szerezte.

Gól nélküli első félidőt követően a házigazdák 2-0-ra, majd 3-1-re is vezettek, ám a firenzeiek a hajrára emberelőnybe kerültek, be is szorították ellenfelüket, a 89. percben pedig felzárkóztak egygólos különbségre. Ezután a vendégektől is kiállítottak egy játékost, így a hosszabbítás hatodik percében a cserejátékos Kevin Mirallas már tíz a tíz ellen állította be a végeredményt.

Az összefoglaló:

A Fiorentina rossz sorozata ezzel együtt nem szakadt meg: a firenzei csapat immár nyolc forduló óta nyeretlen a Serie A-ban, ebben a periódusban két vereség mellett ez volt a hatodik döntetlenje.

Egyébként nem ez volt a forduló egyetlen őrült meccse, a Lazio-Sampdorián három gól esett a 90. perc után, úgy lett 2-2 a vége.