Foci

Magyar Kupa: minden NB I-es csapat továbbment

24.hu
24.hu

2018. 09. 22. 17:19

Korábban a témában:

Meglepetések nélkül zajlott le a Magyar Kupa hatodik fordulója szerda délután. Az MTK 8, az Újpest 7, a Paks és a Mezőkövesd 5-5 gólt szerezve lépett át magabiztosan alacsonyabb osztályú ellenfelein.

Ennél valamivel nehezebb dolga volt a Szegeden vendégeskedő Ferencvárosnak, amely 2-0-ra diadalmaskodott, a Puskás Akadémiának amely 3-1-re nyert Komáromban és a Debrecennek, amelyet a BKV Előre igencsak megszorongatott, ám 2-1-re így is az élvonalbeli csapat nyert.

Szintén gólgálát tartott a másodosztályú Monor, amely 6-0-ra nyert, valamint az NB II-es Budaörs, amely 8-2-s sikerrel jutott tovább Körösladányban.

Eredmények – Magyar Kupa, 6. forduló

Szeged (Csongrád megye I) – Ferencváros 0-2
Bátaszék (Tolna megye I.)–Újpest FC 1–7
BKV Előre (NB III)–Debreceni VSC 1–2
Komáromi VSE (NB III)–Puskás Akadémia FC (NB I) 1–3
Tállya KSE (NB III)–MTK Budapest (NB I) 0–8
Siklós (Baranya megye I.)–Paksi FC (NB I) 0–5
Fővárosi Vízművek SK (Budapest I.)–Mezőkövesd (NB I) 0–5
Fegyvernek Városi SE (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Monor (NB II) 0–6
1908 SZAC Budapest (Budapest I.)–Békéscsaba (NB II) 0–3
Hódmezővásárhely (NB III)–Vác FC (NB II) 1–3
Körösladányi MSK (Békés megye I.)–Budaörs (NB II) 2–8
Nagyatádi FC (Somogy megye I.)–Pénzügyőr (NB III) 1–2
Nagykanizsa (NB III)–Iváncsa (NB III) 0–1
PTE PEAC (Baranya megye I.)–FC Ajka (NB III) 1–4
Kecskeméti LC (Bács-Kiskun megye II.)–Körmendi FC (Vas megye I.) 0–1
Nyírbátor (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II) 0–3
Sárrétudvar (Hajdú-Bihar megye I) – Zalaegerszeg (NB II) 0-1
Kozármisleny (NB III) – ETO FC Győr (NB II) 0-4
Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Kecskeméti TE (NB III) 3–2
Dunaharaszti MTK (NB III)–Szentlőrinc SE (NB III) 0–1
Edelényi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sárvár FC (NB III) 1–6
Csesztreg (Zala megye I.)–Makó FC (NB III) 0–4
Ikarus-Maroshegy (Fejér megye I.)–Taksony SE (NB III) 0–2
Tiszasziget SE (Csongrád megye I.)–Termálfürdő Tiszaújváros (NB III) 1–3
Nagyatádi FC (Somogy megye I.)–Pénzügyőr (NB III) 1–2
Nagykanizsa (NB III)–Iváncsa (NB III) 0–1
RKSK (NB III)–THSE-Szabadkikötő (NB III) 1–1 – tizenegyesekkel 6–7
Felsőtárkány (Heves megye I.)–Ménfőcsanak (NB III) 1–3
Gesztelyi FCE (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sajóbábony SE (NB III) 0–1
Viadukt SE Biatorbágy (Pest megye I.)–Balatonfüred (Veszprém megye I.) 4–2
Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.)–Mezőfalva Medosz SE (Fejér megye I.) 3–0
Tiszafüred (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Dabas-Gyón FC (Pest megye I.) 0–2
Schott Lukácsháza (Vas megye I.)–Balassagyarmati VSE (Nógrád megye I.) 1–4
Kecskeméti LC (Bács-Kiskun megye II.)–Körmendi FC (Vas megye I.) 0–1
Úrkút Sportkör (Veszprém megye I.)–Balatonlelle (Somogy megye I.) 1–1 – tizenegyesekkel 3–4
BVSC-Zugló (Budapest II.)–Érdi VSE (NB III) 0-1
Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)–Hajdúböszörményi TE (Hajdú-Bihar megye I.) 3–2

vissza a címlapra

Ajánlott videó mutasd mind

Kommentek

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.