Nem tudta kihasználni a Videoton botlását a Fradi

Thomas Doll vezette Ferencváros abban a tudatban készülhetett a Debrecen elleni meccsre, hogy a Videoton nagy meglepetésre csak egy sovány 0-0-ra volt képes Mezőkövesden.

Ennek rendje és módja szerint a Fradi nagy elánnal indította a meccset, a nyolcadik percben Varga Roland érkezett, és szerezte meg a zöld-fehéreknek a vezetést.

Az egész találkozó során jobban játszott a bajnoki címért élet-halál harcot vívó fővárosi csapat, de a győzelmet nem sikerült megszerezni:

még a 37. percben a debreceni Könyves Norbert talált kapuba, és bár számtalan helyzetet kialakított a két csapat, a második játékrészben már nem változott az eredmény.

A Fradi és a Videoton 55-55 ponttal vezeti a bajnokságot. A harmadik helyezett Lokinak mindössze 37 pontja van.