A Ligakupa megnyerésével vigasztalódott Dzsudzsák Balázs

A Dzsudzsák Balázzsal felálló al-Vahda 2–1-re legyőzte az al-Vaszlt az arab emírségekbeli Ligakupa döntőjében. Az al-Vahda erős kezdéssel nyitott, 14 perc alatt megszerezte a vezetést, fél óra alatt pedig már 2-0-val vezetett. Akár egy Dzsudzsák-gólpassz is összejöhetett volna, ám a játékvezető azt a találatot érvénytelenítette.

Félidő után nagyot fordult a világ az al-Vahdával: negyed óra alatt szépített az al-Vaszl, majd a 67. percben kiállították Ahmed Rashidot, így emberhátrányban kellett harcolni az eredmény megtartásáért. Sőt a 80. percben Mohammed Al Menhali is mehetett zuhanyozni, így Dzsudzsákék az utolsó tíz percet kilenc emberrel hozták le. Méghozzá hibátlanul, mivel az eredmény nem változott.

Dzsudzsak Balazs (@balazsdzsudzsak7) által megosztott bejegyzés, Márc 29., 2018, időpont: 12:41 (PDT időzóna szerint)

Dzsudzsák Balázs klubja története során másodszor hódította el a trófeát.