Porig alázta a románokat egy portugal futsalos – videó

Szerda este kezdődött a futsal Európa-bajnokság Szlovéniában. A kontinenstorna C csoportjának nyitómérkőzésén az egyik legnagyobb esélyes portugálok csaptak össze Romániával. Pedro Cary fejesgóljával hamar vezetéshez is jutottak a pirosmezesek, sőt Fábio Cecílio találatával még a szünet előtt megduplázták az előnyüket.

Innentől a románok kénytelenek voltak többet támadni, sikerült is faragni a hátrányból, ám három és fél perccel a mérkőzés vége előtt akkora gólt kaptak, hogy minden önbizalmuk elszállt. A futsalos körökben jól ismert sztár, Ricardinho kapott labdát, már az átvétellel becsapott két védőt, majd védhetetlenül “berabonázta” a harmadik portugál gólt.

A vészkapussal támadó románok egy egy perccel később ellentámadásból gólt kaptak, így végül 4-1 lett a végeredmény.

Fotó: AFP / LUIS ROBAYO