Óriási kezezéssel mentett pontot a francia támadó – videó

Angliában vágják már a centit, hogy végre megjelenjen a videóbíró az élvonalban, miután a Watford – Southampton mérkőzésen hatalmas bírói hibának köszönhetően 2-2 lett a végeredmény szombaton.

A vendégek nem jól, de még így is jobban játszottak a darazsaknál és James Ward-Prowse duplájával kétgólos előnybe kerültek az első félidőben. Fordulás után nagy erőket mozgósított a Watford, de az egyenlítő gólig a 91. percig várni kellett. Ekkor Troy Deeney beívelésére ugyan jól érkezett Abdoulaye Doucouré, de szemérmetlenül kézzel pofozta be a labdát a kapuba. A Szentek majd széttépték a játékvezetőt, a felvételek tanúsága szerint joggal.

A mérkőzés összefoglalóját a Southampton ezzel a képpel publikálta, bizonyára sokáig emlegetik majd még.

A forduló másik érdekessége, hogy a Chelsea úgy sem tudott gólt lőni a Leicester Citynek, hogy csaknem fél órán át emberelőnyben játszottak a Stamford Bridge-en.

Elmozdult a kieső helyről a West Bromwich Albion, megrázta magát és végre nyert a West Ham United, az idei év egyik meglepetéscsapata, a Burnley azonban váratlanul kikapott a Crystal Palace-tól.