SHREWSBURY, ENGLAND - JANUARY 07: Joe Hart of West Ham United  during The Emirates FA Cup Third Round between Shrewsbury Town and West Ham United at New Meadow on January 7, 2018 in Shrewsbury, England. (Photo by Sam Bagnall - AMA/Getty Images)

Szurkolók segítették a West Ham kapusát – videó

Aranyossy Áron

újságíró. 2018. 01. 07. 17:53

Az angol FA Kupa legjobb 32 csapat közé jutásáért játszott vasárnap a West Ham United. Az ellenfél a harmadosztályú Shrewsbury Town volt és a Kalapácsosok kapusának, Joe Hartnak nem várt problémája akadt: a szemébe sütött a nap. A játékos látványosan küszködött, így egy szurkoló kisegítette és a pályára dobott egy baseball sapkát.

Hart felkapta és abban védte végig a meccset. Meglepetésre akadt is dolga, a Shrewsbury többet birtokolta a labdát, lelkesen focizott és 0-0 után a visszavágón is bizonyíthat majd.

Másik mérkőzésen is akadt meglepetés, a Leeds Unitedet egy negyedosztályú csapat ütötte ki, a Newport. A Tottenham viszont simán hozta a Wimbledon elleni meccsét.