Leicester City's English defender Harry Maguire (L) celebrates with teammates and the club mascot after scoring their late equalizer during the English Premier League football match between Leicester City and Manchester United at King Power Stadium in Leicester, central England on December 23, 2017.
The game finished 2-2. / AFP PHOTO / Roland HARRISON / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.  /

A 95. percben bukta győzelmét a Manchester United

2017. 12. 24. 10:15

A Manchester United 2-2-es döntetlent ért el a Leicester City vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság 19. fordulójának utolsó mérkőzésén. A szombat esti összecsapáson a hazaiak Jamie Vardy találatával megszerezték a vezetést, de Juan Mata duplájával a manchesteriek fordítottak.

A Leicesterbe csereként beállt Daniel Amartey négy perc alatt két sárga lapot kapott, így a 73. percben kiállította a játékvezető.

Egy pontot az emberhátrány ellenére is megszerzett a hazai csapat, amely – azok után, hogy a vendégek három hatalmas helyzetet is kihagytak – a hosszabbításban Harry Maguire révén egyenlített.

A Manchester United hátránya így már 13 pont az éllovas Manchester Cityvel szemben.