Megnyerte utolsó felkészülési mérkőzését a Fradi

A tavaszi szezon előtti utolsó felkészülési mérkőzését játszotta a Ferencváros labdarúgócsapata. A zöld-fehérek ellenfele a szlovák élvonalban szereplő Tatran Presov volt a Népligetben.

A 31. percben az eperjesi csapat szerezte meg a vezetést egy remek egyéni akció után (0-1). Sokáig nem vezetett az Eperjes, öt perccel később Hajnal Tamás csavart szabadrúgásból a bal felsőbe (1-1).

A győztes gól a 83. percben született meg, akkor a hosszú sérülés után visszatérő Varga Roland egy szép csel után kilőtte a jobb alsót (2-1) – írja a fradi.hu.

A többi NB I-es csapat közül a Mezőkövesd 3-0-ra nyert a szlovák másodosztályú Lokomotíva Kosice ellen, míg a Diósgyőr 7-1-re kiütötte a Kazincbarcikát. A Budapest Honvéd 2-1-re győzött a horvát Cibalia Vinkovci ellen, míg az MTK 2-1-re kikapott a cseh Bohemians Praha együttesétől. A Paks 2-2-t játszott Pécsett.

Fogadj élőben most vagy soha a Tippmixproval!