Ezért állították ki Dzsudzsákot a szünetben az öltözőfolyosón

Mint arról már beszámoltunk, Dzsudzsák Balázs gólpasszt adott, majd a szünetben kiállították a csütörtöki al-Dzsazira – al-Vahda arab emírségekbeli derbin (5-1).

A magyar szélső piros lapja különösre sikeredett, a helyi beszámolók sokáig csak annyit írtak, hogy „valami” történt a légiós és az addigra már két vendégjátékost kiküldő játékvezető között az öltözőfolyosón, a szünetre menet.

Később aztán kiderült, hogy a kiállítások, a 3-1-s hazai vezetés és vitatott 16-oson belüli szituációk miatt felfokozott hangulat Dzsudzsákra is átragadt, aki hevesen reklamált a bírónál, Yaqoub Al Hammadinál, majd állítólag rá is legyintett a sporira, aki felmutatta ezért a második sárgát és így a  piros lapot – írja a csakfoci.hu.

Most vagy soha. Fogadj élőben a Tippmixpron télen is!