Nem tanácsos Dárdai Pál közelében lenni, amikor mérges

Valentin Stocker, a Hertha BSC svájci válogatott labdarúgója nyilatkozott a Nemzeti Sportnak Dárdai Pálról, a berliniek vezetőedzőjéről. A középpályás, aki csereként beállva győztes gólt szerzett a Magyarország – Svájc vb-selejtezőn (2-3) azt mondta, a magyar szakember keményen követel, de a saját bőrükön érzik, hogy a befektette munka megtérül. És úgyis az eredmény a fontos, az mindegy, hogy Dárdai kedvel-e valakit, vagy sem.

Senkinek sem ajánlom, hogy a közelében legyen, ha mérges

– mondta Stocker.

Azt is elárulta, ebben a szezonban ez ritkán fordult elő, egyedül a Werder Bremen elleni vereség után emelte fel a hangját. És Stocker szerint nem lehet azt mondani, hogy ne lett volna igaza akkor.

A Hertha BSC 16 fordulót követően a harmadik a címvédő Bayern münchen és az újonc RB Leipzig mögött. Most téli szünet van a Bundesligában, Dárdaiék legközelebb január 22-én játszanak bajnokit, a Bayer Leverkusen otthonában lépnek pályára.