Münchenben szerzett bravúros pontot Szalai csapata

A Bayern München otthonába nem nyerni járnak az ellenfelek, a labdarúgó Bundesliga 10. fordulójában a Hoffenheim azonban mégis vezetéshez jutott a 16. percben, Demirbay úgy kilőtte a felső sarkot, hogy Neuer a kezét sem tudta felemelni. A Bayern a folytatásban a kapujához szegezte az ellenfelét, egy hoffenheimi öngóllal egyenlített is, nyerni azonban nem tudott, 1-1 lett a vége. Szalai Ádámot nevezték ugyan, de nem játszott végül.

Demirbay gólja:

Egy másik magyar válogatott játékos, Kleinheisler László ott volt ellenben a pályán a Darmstadtban, kezdett a Bayer Leverkusen elleni idegenbeli bajnokin. Nem sikerült a vendégeknek a pontszerzés, a Leverkusen 3-2-re nyert. Kleinheislert a 75. percben cserélték le.

Ne hagyd ki az ősz legjobb legjobb focimeccseit. Fogadj a Tippmixpron!

A Hamburg megint kikapott, bár az lett volna a hír, a nem, mégiscsak a Borussia Dortmundot fogadta a sereghajtó. A hét közben megbüntetett Aubameyang visszatért a csapatba, lőtt is gyorsan négy gólt. (Fotó: Getty Images/AFP/Christof Stache)