Hátrányból fordítva arattak magabiztos győzelmet a franciák

A francia labdarúgó-válogatott péntek este Bulgáriát fogadta világbajnoki selejtezőn. A vendégek már a hatodik percben előnybe kerültek, Georgi Milanov cselezgetett a bal oldalon, majd esett el a tizenhatoson belül, Luca Banti pedig a tizenegyespontra mutatott. A megítélt büntetőt Mihail Aleksandrov értékesítette, Hugo Lloris esélytelen volt, a jobb kapufáról pattant a gólvonal mögé a labda. (0-1)

A 23. percben aztán jött a franciák válasza, Bacary Sagna centerezett nagyszerűen a jobb oldalról, Kevin Gameiro pedig a jobb alsóba csúsztatott. (1-1) Három perccel később már a hazai csapat vezetett, Dmitri Payet beadásába senki nem ért bele, a labda így a kapu bal oldalában kötött ki. (2-1)

Tíz perccel a félidő vége előtt Dimitar Pirgov hibázott óriásit a saját tizenhatosa előtt, Antoine Griezmann pedig köszönte szépen, gólra váltotta az ajándéklabdát. (1-3) A második félidőben Kevin Gameiro állította be a végeredményt, a franciák így négy pontosak az A-csoportban csakúgy, mint a hollandok és a svédek.