James Vardy házában elszabadult a pokol

Mutatjuk a Leicestre City labdarúgóinak mámoros ünneplését.

A Leicester City labdarúgói hol máshol, mint a csapat gólgyárosának, James Vardy házában  jöttek össze hétfőn este, hogy közösen nézzék meg a Premier League 36. fordulójának utolsó mérkőzését, a Chelsea-Tottenham (2-2) bajnokit.

A “Rókák” játékosai azzal a tudattal figyelték az eseményeket, hogy ha a Tottenham pontot veszít, akkor történelmet írnak. Ehhez képest a félidőben még úgy nézett ki, bizony tétje lesz a 37. fordulónak is, lévén a vendégek 2-0-ra vezettek. Aztán félidőben pályára lépett Eden Hazard és miután Gary Cahill egy szögletet követően az 58.percben szépített, az idén gyenge formát futó belga a 83. percben remek mozdulattal egyenlített.

James Vardy háza ebben a pillanatban felrobbant. Íme:

A mámoros pillanatokat Christian Fuchs, a Leicester City osztrák válogatott védője örökítette meg és töltötte fel közösségi oldalára.

A Leicester történelmi bajnoki címét Angliában valószerűtlenebbnek tartották, mint a Loch Ness-i szörny megtalálását. Hogy miért, arról bővebben itt olvashat.