Samuel Eto’o volt Dzsudzsákék veszte

Két győztes bajnoki után kikapott a Bursaspor. A magyar játékos kezdőként 63 percet játszott.

Dzsudzsák Balázs együttese, a Bursaspor egyik közvetlen riválisa, az Antalyaspor otthonába látogatott a török labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában. Dzsudzsák is ott volt a kezdőben, mint ahogyan a hazaiaknál a kameruni Samuel Eto’o.

A házigazda kezdte veszélyesebben a meccset, a 31. percben pedig a bursaiak jártak közel a gólhoz, ám az első félidőben nem láthatott gólt a publikum. Nem úgy a második játékrészben, melynek az elején vezetést szerzett az Antalyaspor, Angelo talált be a vendégek kapujába.

A 63. percben Dzsudzsákot lecserélték, Yildirim váltotta. A folytatásban Eto’o aztán lezárta a meccset: lőtt egy gólt a 68. percben, majd a hajrában ugyan kihagyott egy tizenegyest, a kipattanót azonban értékesítette, így 3-0 lett a végeredmény.

Az Antalyaspor győzelmének köszönhetően feljött a 11. helyre, mindössze egy ponttal lemaradva a Bursaspor mögött.