Foci

Dárdai ragaszkodik a Hertha gólfelelőséhez

Élt opciós lehetőségével a berlini klub.

Vedad Ibisevic 2017-ig marad a Dárdai Pál irányította Hertha BSC labdarúgócsapatánál, miután a berlini klub élt a csatár szerződésében foglalt hosszabbítási opcióval.

A kezdetektől jól érzem magam Berlinben, és örömmel tölt el, hogy 2017-ig a csapattal maradhatok

– idézte a Bild a 31 esztendős bosnyák támadót. Ibisevic – akit 2008-ban hazája legjobb futballistájának választottak – tavaly augusztusban a VfB Stuttgarttól igazolt a fővárosba.

A csatár eddig tétmérkőzéseken nyolc gólt szerzett a Herthában, amely remek teljesítménnyel a harmadik helyen áll a bajnokságban és elődöntős a Német Kupában.

 

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik