Egy fejes szúrt ki a Milannal

Az AC Milan labdarúgócsapata tíz emberrel játszott 1-1-es döntetlent a Torino vendégeként.

Filippo Inzaghi csapata már nagyon korán, a találkozó 3. percében vezetést szerzett a szombat esti bajnokin, Menez értékesített egy büntetőt. Ezután a hazai környezetben játszó Bikáknak több lehetőségük is volt az egyenlítésre, a szünetig azonban nem tudtak a kapuba találni. Az első félidő krónikájához hozzátartozik, hogy De Scigliót második sárga lappal idő előtt az öltözőbe küldték.

Fotó: Europress Fotóügynökség

Egyre fokozódott a hazai nyomás a második félidőben, azonban emberelőnyben sem tudta feltörni ellenfele védelmét a Torino. A 81. percben tört meg a jég, amikor Glik fejjel eredményes tudott lenni. A hátralévő időben már nem született meg a győztes találat, 1-1 lett a vége, a Milan kilenc idegenbeli bajnokijából csak kettőt tudott megnyerni.