Nem tudott nyerni Madridban a Barcelona

Lionel Messi (lionel messi, )

Az FC Barcelona 0-0-s döntetlent játszott a Getafe vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokságban.

Madridban, a Getafe otthonában vendégeskedett a Barcelona labdarúgócsapata szombaton – Neymar bokasérülés miatt kihagyta a meccset. Az első félidőben a csapatok nem kápráztatták el a nézőket, egy igazán nagy helyzetet jegyezhettünk fel, Lafita lövését védte bravúrral Bravo.

Fotó: Europress Fotóügynökség

Az 52. percben közel járt a gólhoz a Barca, Messi szabadrúgása után azonban a lécen csattant a labda. A vendégek sebességi fokozatot váltottak és nagy nyomás alá helyezték a hazai kaput, azonban a Getafe hősiesen védekezett és még egy-két kontrára is futotta a vendéglátók erejéből. A Getafe nagy helyzetbe kerülhetett volna az utolsó utáni pillanatban, azonban a játékvezető a hazaiak támadása közben lefújta a meccset, 0-0 lett a vége.

A Barcelona hátránya négy pont a listavezető, pénteken győztes Real Madrid mögött.