Harmatos ez a Milan

Nem túl színvonalas meccset játszott egymással a régi önmagát kereső Milan és a szebb napokat is megélt Fiorentina az olasz bajnokság 8. fordulójában.

Csendben csörgedezett a találkozó, mígnem egy bal oldali szöglet után Nigel de Jong fejelt hét méterről a jobb alsó sarokba.

A válaszra a második félidő 65. percéig kellett várni az újabb gólra. Mivel a Milan csak az egy gólos előnye megőrzésével foglalkozott, jobbára a Fiorentina vezetett akciókat, különösebb siker nélkül, mígnem a szlovén Josip Ilicic nekiiramodott, és mivel vagy 20 méteren keresztül senki sem támadta meg úgy döntött, rábikázza a labdát. A nagyjából 19 méterről leadott lövése a bal alsó sarokban kötött ki.

Számunkra ennél a döntetlennél sokkal izgalmasabb az alábbi összefoglaló kommentátorának gólöröme…

Olasz bajnokság, Serie A, 8. forduló, eredmények:

Milan–Fiorentina 1–1 (De Jong 25., ill. Ilicic 65.)

Korábban:
Cesena–Inter 0–1 (Icardi 32. – 11-esből)
Lazio–Torino 2–1 (Biglia 15., Klose 60., ill. Farnerud 53.)
Napoli–Hellas Verona 6–2 (Hamsík 44. és 58, Higuaín 68., 84. és 90. – 11-esből, Callejón 76., ill. Hallfredsson 1., López 66.)
Juventus–Palermo 2–0 (Vidal 32., Llorente 64.)
Chievo–Genoa 1–2 (Zukanovic 36., ill. Matri 72., Pinilla 84.)
Udinese–Atalanta 2–0 (Di Natale 6, Thereau 36.)