Elképesztő hajrát produkált az Inter és a Napoli

A 79. percben még 0-0 állt az eredményjelzőn a nápolyiak milánói vendégjátékán, végül 2-2-re végeztek a felek a Serie A hetedik fordulójának zárómeccsén.

A legutóbb két meccsét elveszítő kék-feketék az egyre inkább formába lendülő Napolit látták vendégül vasárnap este a San Siroban.

Az első 45 percben mondhatni majdnem felborult a pálya az Inter nyomásától, ám Walter Mazzarri fiai számos helyzetükből egyet sem tudtak kihasználni.

Fotó: Europress fotóügynökség

A hajrához közeledve mindenki gól nélküli döntetlent sejtett a találkozó mögé, de bő tíz perccel a rendes játékidő vége előtt Callejon betalált a hazai kapuba, és felpörögtek az események.

Az Inter az egy perccel korábban pályára lépő Guarin találatával egalizál, ám a 90. percben újra hátrányba került, miután Callejon volt ismét eredményes.

A milánói együttes nem adta fel, másodszor is egyenlíteni tudott a ráadásban, Hernanes mentett pontot a csapatának.