Visszatért a válogatottba Luis Suárez

Az uruguayi támadó kezdő volt a Szaúd-Arábia elleni felkészülési mérkőzésen. 1-1 lett a végeredmény.

A 27 esztendős Luis Suárez első ízben játszott azt követően, hogy még a nyári labdarúgó-világbajnokságon megharapta az olaszok elleni csoportmérkőzésen Giorgio Chiellinit, amiért négy hónapra és kilenc válogatott mérkőzésre eltiltották. Utóbbit végül annyiban kilenc tétmérkőzésre mérsékelték, így Szaúd-Arábia ellen ott lehetett a pályán.

Ha már játszhatott, kezdő volt és kapott is 70 percet, Hernandez váltotta. Még 0-1-nél hagyta el a pályát, övéi egy öngólnak köszönhetően vezettek, ám mégsem örülhettek a győzelemnek, mert Szaúd-Arábia a 90. percben egyenlített, 1-1 lett az eredmény.

A nyáron a Liverpoolt a Barcelona kedvéért maga mögött hagyó Suárez a bajnokságban a Real Madrid elleni rangadón debütálhat, október 25-én.