Foci

Fejbe dobták Lipcseit az Újpest-drukkerek

A vasárnapi Újpest-Ferencváros rangadón a hazai szurkolók megdobták Lipcsei Gábort, a zöld-fehérek gyúróját, akinek felszakadt a fejbőre. A lila-fehérek már bocsánatot is kértek.

Lipcsei a 2-1-re végződő mérkőzés első perceiben épp Gyömbér Gábort ápolta, amikor a lelátóról fejbe dobták őt.

 Fotó: Facebook

“Az Újpest Football Club sajnálatát fejezi ki és elnézést kér a Ferencvárosi TC-től valamint Lipcsei Gábortól, a csapat gyúrójától, aki a tegnapi derbi elején megsérült!” – olvasható az ujpestfc.hu-n a klub közleménye.

“Klubunk mélységesen elítél minden sportszerűtlen cselekedetet, sportszerűtlen szurkolói magatartást! Mindent megpróbálunk, hogy az elkövetőt megtaláljuk. Klubunk mindent elkövet, hogy a közeljövőben ehhez hasonló eset ne forduljon elő. Bízunk benne, hogy mindez nem árnyékolja be az egyébként remek hangulatú Újpest FC- Ferencvárosi TC mérkőzést.”

Ajánlott videó mutasd mind

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a 24.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.