Hamar elintézte a Cagliarit az AS Roma

A római labdarúgócsapat a harmadik fordulóban is nyerni tudott a Serie A-ban, így továbbra is hibátlan a bajnokságban.

A Farkasok vasárnap délután a Cagliarit látták vendégül és nem sokat teketóriáztak, gyakorlatilag 13 perc alatt lerendezték a meccset: előbb Destro, majd Florenzi volt eredményes. A vendégek a folytatásban próbálkoztak ugyan, de mindössze egyszer találták el a kaput, abból sem lett gól, 2-0 lett a végeredmény. A Milánóban győztes Juventus mellett így a Roma is hibátlan eddig a Serie A-ban, ráadásul jobb gólkülönbsége miatt az első a tabellán.

Florenzi a lelátón ünnepelte gólját a 82 éves nagymamájával
Fotó: Europress Fotóügynökség

A másik római együttesnek, a Laziónak nem ment ilyen jól, sőt! A fővárosiak a Genoa vendégeként sokáig 0-0-ra álltak, ám jött de Vrij kiállítása, majd Pinilla gólja, a hazaiak 1-0-ra nyertek.

A Sassuolo és a Sampdoria összecsapása 0-0-s döntetlennel ért véget, míg a játéknap nyitómeccsén a Parma a Chievo otthonában nyert 3-2-re Antonio Cassano duplájának is köszönhetően.