Megszerezte első győzelmét a Puskás Akadémia

Az OTP Bank Liga 8. fordulójáig kellett várni, hogy a felcsúti együttes is nyerni tudjon.

A Puskás Akadémia eddig két döntetlennel és öt vereséggel a tabella hátsó felében foglalt helyet, akárcsak a Lombard Pápa, annyit különbséggel, hogy a sárga-feketék eddig kétszer is győztesen hagyták el a pályát.

Szombat este viszont a felcsútiak leiskolázták ellenfelüket: a hazaiak már a 7. percben vezetést szereztek Szakály révén, a folytatásban pedig Tischler is bevette a pápaiak kapuját.

A szünet után Sallai tette biztossá a győzelmet (3-0), így a Puskás Akadémia csapata elmozdult az utolsó helyről. Az NB I-ben már csak egy nyeretlen csapat van, méghozzá a Dunaújváros.