Ligakupa: kétgólos előnyt herdált el a Győr

Gólgazdag mérkőzésen döntetlent játszott a Győr és a vendég Honvéd kedden a labdarúgó Ligakupa első fordulójában. A Videoton 4-0-ra nyert az Ajka ellen.

Hiába játszott szinte az egész meccsen főlényben az ETO, mégis sikerült pontot rabolnia a zöld-fehérektől a fővárosi különítménynek.

A Győr a szünetre 2-1-es előnnyel mehetett Dudás két találatának köszönhetően, majd a második játékrész derekán úgy tűnt, hogy Martinez gólja eldöntötte a mérkőzés sorsát.

A hajrára rákapcsolt a Honvéd, Traore bő negyed órával a meccs vége előtt szépített, majd Mancini a ráadás utolsó percében egalizálni tudott, így a vége 3-3 lett.

A Videoton Székesfehérváron fogadta az Ajkát, s Feczesin két, illetve Sejben és Ács egy-egy góljával 4-0-ra győzte le alacsonyabb osztályú ellenfelét.