Percekre volt a bravúrtól az angol kiscsapat

Brighton, Hull City (brighton, hull city, )

A Brighton kis híján kiejtette a Hull Cityt az FA-kupából, de a 86. percben jött Sagbo.

Nem jutottak dűlőre a felek
Fotó: Europress Fotóügynökség

Hétfőre is jutott egy mérkőzés az FA-kupa nyolcaddöntőiből, a másodosztályú Brighton & Hove Albion fogadta az élvonalbeli Hull City labdarúgócsapatát. A Tigrisek már az első félidőben két kapufával jelentkeztek, a 30. percben pedig kaptak egy gólt, Ulloa volt eredményes.

A második felvonás kevesebb lehetőséget hozott, ám a Brighton végül nem tudta kiharcolni a továbbjutást, ugyanis Sagbo a 85. percben egyenlített. Sőt, a folytatásban még a Hullnak akadt két nagy ziccere, de ezek kimaradtak, maradt az 1-1.

A csapatok február 24-én csapnak össze ismét, akkor dől el, hogy ki jut be a negyeddöntőbe és játszik a Sunderlanddel.