C. Ronaldo brutális volt, a nézők bosszút álltak rajta

Történt egy, smás a Real Madrid sztárjával azon túl, hogy a Király-kupa elődöntő visszavágóján 16 perc alatt kivégezte az Atlético Madridot. Előbb Javier Manquillo szenvedett tőle, majd ő maga a túlfűtött szurkolóktól.

Történt, hogy a 3-0-as első meccs utáni visszavágó (2-0) 44. percében Cristiano Ronaldo ugyan hiába nyargalt izomból, már messziről láthatóan elkésve érkezett egy fejeshez, és a levegőben felöklelte az Atlético Madrid játékosát, Javier Manquillót.

A jobboldali védő iszonyatosan rosszul esett, lényegében félszaltóval a nyakát majdnem kitörve fogott talajt.

Ronaldo úgy csinált, mintha nem értette volna a jogos sárgát, mosolygott és legyintgetett a játékvezetőre, amivel jócskán felhergelte a hazai szurkolókat.

Közben letelt az első félidő játékideje, a spori gyorsan lefújta a találkozót. Ronaldo Sergio Ramosszal diskurálva sétált le a gyepről, amikor az egyik drukker fogta magát és fejbe dobta a portugált egy öngyújtóval.