Elvitt egy pontot a sereghajtó Manchesterből

Robin van Persie (robin van persie, )

A Manchester United labdarúgócsapata hazai pályán 2-2-es döntetlent játszott a Fulhammel Premier League-ben.

A sereghajtó Fulham látogatott az Old Traffordra vasárnap délután. A Vörös ördögök rögvest az elején magukhoz ragadták a kezdeményezést, azonban gólt a londoniak szereztek, méghozzá a 19. percben. Ekkor Holtby gyönyörű passza után Sidwell volt eredményes bevetődve.

Alig kezdődött el a második 45 perc, amikor Rooney került gólhelyzetbe, de Stekelenburg hatalmas bravúrral hárítani tudott. Már az utolsó negyed órában járt a találkozó, amikor Juan Mata játszott Robin van Persie-hez, a holland pedig egyenlített.

Robin van Persie szerezte a United első gólját
Fotó: Europress Fotóügynökség

Sőt, szinte azonnal a vezetést is átvette a Manchester United, Carrick a 80. percben módosította 2-1-re az állást. A folytatásban szinte  már csak a hazaiak előtt adódott gólszerzési lehetőség, de az utolsó utáni pillanatban a csereként beállt Darren Bent pontot mentett a Fulhamnek, 2-2 lett a végeredmény.