Folytassa, Liverpool!

liverpool (liverpool)

A Liverpool hazai pályán 2-0-ra nyert harmadosztályú ellenfele ellen az FA-kupában és továbbjutott.

Aspas szerezte a Liverpool győztes gólját
Fotó: AFP

Történtek ugyan nagy meglepetések az FA-kupa harmadik fordulójában eddig, ám a Liverpool így is megengedte magának azt a luxust, hogy a legjobbjait csak a kispadra ültette le a harmadosztályú Oldham Athletic elleni mérkőzésen – igaz, a második félidőben Suárez, Coutinho és Lucas is beszállt a játékba.

Nem is okozott gondot a Vörösöknek a továbbjutás kiharcolása, ugyan a nagy mezőnyfölény ellenére mindössze két hazai gólt hozott a találkozó (Aspas szerzett vezetést, majd Tarkowski talált a saját kapujába), a Liverpool így is magabiztosan kvalifikálta magát a következő körbe.

Kiscsapatok is összecsaptak egymással, a harmadosztályú Port Vale a negyedosztályú Plymouth Argyle-t fogadta. A felek nem bírtak egymással, 2-2 lett a meccs vége, így következhet az újrajátszás.