Könnyen nyert az Espanyol

Espanyol (espanyol, )

A Primera Division 17. fordulójában a barcelonai együttes 4-2-re nyert a Valladolid ellen.

A katalánok már az 5. percben vezetést szereztek egy büntető révén, így a Valladolidnak már rögtön a kezdést követően futni kellett az eredmény után.

A hazaiak előnyét Stuani duplázta meg még a szünet előtt, így az Espanyol nyeregben érezhette magát, főleg úgy, hogy a második 45 percben Sanchez is góllal jelentkezett (3-0). A megnyugtató előny birtokában sem vettek vissza a kék-fehérek, Stuani biztosította be a sikert még úgy is, hogy a hajrában kétszer gólt lőttek a vendégek.

A 4-2-es sikerrel az Espanyol a 9. helyre ugrott előre, a Valladolid maradt a 17.

Eredmény – Primera Division, 17. forduló

Espanyol – Valladolid 4-2 (2-0)
Gólszerzők: Garcia (5.-büntetőből), Stuani (37., 70.), Sanchez (68.) illetve Guerra (75.), Perez (89.)