Barcelonában nyert a Sevilla

A Primera Division 13. fordulójának vasárnapi első mérkőzésén a Sevilla 3-1-re verte az Espanyolt.

A piros-fehérek négy nyeretlen meccs után utaztak Barcelonába, hogy az Espanyol ellen végre begyűjtsék a három pontot. A kitűzött célt úgy tűnt, hamar el is érik a vendégek, hiszen tíz perc után már 2-0-ra vezetett a Sevilla, ugyanis Fazio és Vitolo is bevette az Espanyol kapuját.

A hazaiak sem adták fel a meccset, Garcia révén nem sokkal később szépítettek is, majd a szünet után Bacca visszaállította a kétgólos különbséget (1-3).

Az Espanyol később hiába próbálkozott, nem sikerült lefaragniuk a hátrányt, ráadásul a 85. percben Sanchezt második sárgája után kiállította a játékvezető, vagyis maradt a 3-1-es sevillai győzelem.