Remek hajrát produkálva győzött a Honvéd a Pécs ellen

budapest honvéd (budapest honvéd, )

A Budapest Honvéd 3-1 arányban felülmúlta a pécsieket az OTP Bank Liga 10. fordulójában.

Sorozatbeli harmadik győzelmére készült a Honvéd, hisz előbb a Haladást, majd a Ferencvárost győzték le az előző körökben. A most vendég szerepkörben pályára lépő Pécs legutóbb a Puskás Akadémiától kapott ki.

A Bozsik-stadionban nyert a Honvéd

Nem ennek megfelelően indult azonban a meccs a házigazdának, ugyanis a 8. percben Grumics góljával előnybe került a vendég gárda.

Az első félidőt ugyan kihúzta kapott gól nélkül a Pécs, a második játékrész elején előbb Gőcze volt eredményes, a hajrában pedig két perc alatt még kettőt vágott – Daud és Hidi révén – a Honvéd, ezzel begyűjtve az értékes három pontot.