Csak időn túl focizott a Parma

Gobbi (gobbi, parma, )

A 92. percben szerzett góllal a Parma 2-2-es döntetlent ért el a Fiorentina otthonában az olasz labdarúgó-bajnokság hatodik fordulójának hétfő esti zárómérkőzésén.

A parmai csapat valami hatalmas szerencsével szerzett pontot Firenzében. Nem elég, hogy előbb a 36. percben le kellett cserélni Giuseppe Rossit, a firenzeiek gólgyárosát, ráadásul még az első félidő hosszabbításában egy megpattanó lövéssel Gargano révén a vezetést is megszerezték a vendégek.

A második félidőben sokat tett a fordításért a Firenze, aminek meg is lett az eredménye. Egészen a 92. percig örülhettek az otthon tartott három pontnak. Ekkor érkezett egykori játékosuk, a most éppen a Parmát erősítő Gobbi, aki cirka a gólvonalról fejelt a hálójukba és egalizálta az az eredményt…

Olasz bajnokság, Serie A, 6. forduló, eredmények:

Fiorentina–Parma 2–2(Gonzalo Rodríguez 64., Vargas 78., ill. Gargano 45+1., Gobbi 92.)