A tabella tetején a Napoli

Napoli (napoli, )

A nápolyiak magabiztosan nyertek 2-0-ra a Genoa otthonában az olasz labdarúgó-bajnokságban.

A Napoli vérfrissítésen esett át a nyáron és a jelek szerint az igazolások beváltak, az Azzurrik ugyanis négy győzelemmel és egy döntetlennel rajtoltak a bajnokságban. Szombaton ahhoz a Genoához látogattak a nápolyiak, amely több sebből vérzik, így nem is volt meglepő, hogy Goran Pandev duplájával a vendégek már a szünetben 2-0-ra vezettek.

Magabiztosan szerepel a Napoli
Fotó: sscnapoli.com

A második felvonásban kiegyenlítettebb volt a játék, főleg Gilardino révén több helyzete is akadt a hazaiaknak, azonban a szépítés csak nem akart összejönni. A legvégén Higuaín növelhette volna csapata előnyét, de éles szögből fölé lőtt, maradt a 0-2, a Napoli a tabella élére ugrott.

A Genoa – amely nem nevezte Tőzsér Dánielt a mérkőzésre – edzője, Fabio Liverani megeshet, hogy utoljára ült a csapat kispadján miután a hatodik meccsen már a negyedik vereségét szenvedték el a piros-kékek.