A Loki nem focizott Pápán, kikapott

Pápa-Debrecen 1-0.

Az első igazán tavaszias NB I.-es játéknapot a labdarúgás megcsúfolásával köszöntötte a Pápa és a Debrecen. Egy csenevész Pölöskey-próbálkozás, meddő pápai aktivitás az első félidőben, ennyi.

A másodikban egy kemény Tóth Bence szabadrúgás a 65. percben a 16-os bal oldalától nem messze, abba beleért Szakály, öngól (1-0).

A Loki semmit nem tudott kezdeni magával (a 89. percben esett meg az első, labdarúgásra emlékeztető jelenet Bódi távoli lövése és Szűcs védése alkalmával), a Pápával sem, ennek vereség lett az eredménye.

Először nyert a Pápa a DVSC ellen a Perutz-stadionban.