Huszti is gólt szerzett Nürnbergben

huszti szabolcs (huszti szabolcs)

A Hannover a 91. percig nyerésre állt a Nürnberg otthonában a Bundesligában, de végül meg kellett elégednie az egy bajnoki ponttal.

Középcsapatok rangadójét rendezték Nürnbergben a Bundesliga 22. fordulójában. A 14. helyen álló hazaiak a 10. pozícióban álló, a hét közben az Anzsi otthonában 3-1-es vereséget szenvedő Hannovert fogadták.

Az Európa Ligában a németek vezető találatát Huszti Szabolcs szerezte, és nem volt ez másként vasárnap sem. A magyar játékos a 41. percben gondolt egyet, behatolt a 16-oson belülre három és fél védőt kikerülve, majd félmagasan a hálóba lőtt (0-1).

A Hannover Klose góljáét a 68. percben kiegyenlítette, és sokáig úgy állt, meg is nyeri a mérkőzést. Aztán jött a 91. perc, és a nürnbergi Polter betalált, egy ponttal lett gazdagabb Huszti Szabolcs csapata.

A Stuttgart idegenben győzött 1-0 arányban, Hajnal Tamás nem volt a keretben.