A Torino pontokat vitt el a San Siroból

Inter-torino (Andrea Ranocchia, Riccardo Meggiorini, inter, internazionale, torino, )

Az Internazionale fordulatos csatában döntetlent játszott a vendég Torinóval az olasz labdarúgó-bajnokság 22. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.

Chivu már az 5. percben vezetést szerzett a hazaiaknak, de a Torino a 23. percben Meggiorini révén egyenlített, majd a 2. félidő elején a vezetést is megszerezte. Az Inter Zanetti centerezését követően Cambiasso révén egyenlített. A vendégek a mérkőzés hajrájában többet tettek a győzelemért, így az elég “punnyadtan” futtballozó Inter örülhetett a hazai pályán megszenvedett egy pontnak.

Olasz bajnokság, serie A, 22. forduló, eredmények:
Internazionale-Torino 2-2 (1-1) (Chivu 5., Cambiasso 66., ill. Meggiorini 23., 52.)

20. Siena            22   20-32 14
A Sienától 6, az Atalantától 2, a Sampdoriától és a Torinótól 1-1 pont büntetésből levonva.