Félpályás gól ért pontot a Fiorentinának

fiorentina-napoli (fiorentina, napoli, )

A Seria A vasárnapi játéknapján a Fiorentina 1-1-es döntetlent játszott a Napolival.

A bajnokság harmadik és ötödik helyezettje csapott össze vasárnap kora délután, így igazi preztizsmeccset láthatott a firenzei publikum.

Sőt, egy elképesztően nagy gólnak is örülhettek a 33. percben, amikor Facundo Roncaglia saját térfeléről küldte előre a játékszert Luca Toninak, ám a kapus rosszul mozdult ki a gólvonalról, és elnézte a labdát, ami így átszállt felette, és senkitől sem zavartatva hullot a hálóba.

Azonban a Napoli még a szünet előtt egalizált, az uruguayi Edinson Cavani révén: a támadó Hamsik szabadrúgását küldte fejjel a kapuba.

A második felvonásban már nem született gól, így maradt az 1-1, amivel a Napoli fellépett a tabella második helyére, míg a Fiorentina maradt az ötödik.