Jó hajrával nyert az MTK

83 percig nem született gólt a Pápán, ahol az MTK vendégeskedett, azt követően viszont kettő is.

Pápán mindkét csapat előtt adódtak lehetőségek az első félidőben, gólt mégsem láthatott a közönség, bár a Lombard és az MTK is közel járt hozzá, hiszen Hrepka is kihagyott egy ziccert, csakúgy, mint a másik oldalon Seye trafálta telibe a kapufát.

A második etapban a hazaiak jártak közelebb a gólhoz, de Cekulajevs és Simon is célt tévesztett a döntő pillanatban. A végjátékhoz közeledve úgy tűnt, döntetlennel végződik majd az összecsapás, azonban a vendégek nem így gondolták.

A 83. percben ugyanis Nikházi kilőtte a kapu jobb oldalát, majd az utolsó utáni pillanatokban Hidvégi 16 méterről helyezte a pipába a játékszert (0-2).

Győzelmével az MTK feljött a tabella negyedik helyére, míg a Lombard Pápá maradt az alsóházban.