A világ legbénább ollózása után győzött Mexikó

Javier Hernandez (javier hernandez, )

Mexikó válogatottja felkészülési mérkőzésen 2-1-re verte Bosznia-Hercegovinát, Javier Hernandez nem mindennapi bosnyák baki után lőtte a győztes gólt.

A bosnyákok az elmúlt években sok élcsapatnak okoztak már nehézséget, ezúttal Mexikó szenvedett meg ellenük.

Az NFL-es Chicago Bears otthonában, a Soldier Field-en lejátszott meccsen mindkét csapat védekezése hagyott kívánnivalót maga után.

A mexikóiak vezető találatát dos Santos lőtte a 6. percben, de aztán történt egy “kis” félreértés a védelemben, amit Dzeko bosszult meg, a félidőben így 1-1 volt az állás.

A mérkőzést eldöntő találatot hihetetlen jelenet előzte meg, a bosnyákok védője egy lecsúszott mexikói lövés után felszabadítás helyett csak felrúgta a labdát, amit utána ki akart ollózni a mezőnybe, de csak a levegőt találta el. Az árván maradt labdára érkezett Javier Hernandez, és Chicharito megszerezte a mexikóiak 2-1-es győzelmét jelentő gólt.